Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stůl s taburety kořen-bříza

30. 11. 2022

Představujeme vám záhradní sestavu stolu se čtyřmi taburety vysoké kvality.
Tato sestava je vyrobena z vysoce kvalitního betonu a to směsí štěrku a jiných jemných sypkých příměsí s použitím cementu o pevnosti 42,5N.Směs těchto materiálů zaručují grilu pevné skupenství,hladkost,odolnost,stálost.
Všechny části této sestavy jsou vyztuženy železným armováním pro zachování pevnosti.Tato hmota byla upravena k dokonalosti,která má vynikajicí vlastnosti při dlouhodobém užívání.
Tento komplet si po mnoho let zachovává svůj prvotní vzhled a také odolnost vůči vnějším vlivům,jako je mráz,déšt,sluneční záření ....atd.Do betonové směsi jsou přidány pigmenty pro docílení požadovaného odstínu.


Sestava se skládá celkem z 1 ks stolu a 4ks taburetu.

Jsme přímý dovozce těchto posezení.Tento set je možné si vyzvednout v Ostravě,nebo domluvit dopravu na vámi určené místo.

Toto posezení,jako všechny námi nabízené grily jsou vhodné i jako dekorace do zahrad,pergol,posezení,hospod,restaurací.....atd.

Svým originálním vzhledem jsou velmi působivé a budí pozornost všech hostů.Žádný komplet není vzhledově stejný.Jelikož se jedná o ruční práci,proto každé sestavě je dodán jedinečný vzhled.Nejedná se o tovární výrobu.Vše je ruční,poctivá práce s dlouholetou praxí.

Posezení je možné barevně doladit dle požadavků klientaPARAMETRY:

výška stolu......................75cm

průměr desky stolu...............82cm

váha stolu.................cca..100kgrozměr taburetu:

výška...........................42cm

průměr..........................30cm

váha 1ks........................40kg

1_photo-2022-11-26-18-39-50.jpgphoto-2022-11-26-18-39-51.jpgimg_3555.jpgimg_3557.jpg